Dekorasyon

28 Nis 2012

Salon Takımı

İpek mobilya salon takımları konumuzda bir kaç örnek salon takımı modeli paylaşacağız. Öncelikle en çok beğenilen salon takımlarını eklemek istiyorum. Bu salon takımının yanı sıra, İpek Mobilya’da renk sınırı olmadığını kanıtlayan bir kaç salon resimleri daha ekleyelim. Bu beyaz salon takımı da fena değil 😉 şimdilik salon takımları bölümümüzde İpek Mobilya’dan bu örnekleri paylaştık. Yeni modeller… Devamını Oku »

08 Eki 2011

Perde Modelleri

En seçkin perde modelleri dekorasyon bölümü takipçilerimiz için bir araya getirdik. Brillant perde modelleri

05 Eki 2011

Vitrin Modelleri

Yeni sezon istikbal vitrin modelleri Eğer aklınızdaki soru: İstikbal vitrin modelleri, çok güzel istikbal tv ünitesi modelleri, yeni model vitrin fiyatları ve çeşitleri, istikbal modern vitrin örnekleri ve tasarımları, ahşap vitrin modelleri, istikbal tv ünitesi modelleri, farklı modelli istikbal vitrin – tv ünitesi çeşitleri,yeni sezon istikbal siyah vitrin modelleri, beyaz tv ünitesi çeşitleri tasarımları, en… Devamını Oku »

04 Eki 2011

Vestiyer Modelleri

Bellona vestiyer modelleri (portmanto modelleri) en güzel vestiyer modelleri tabiki bana göre Bellona ‘da. Fiyatlarıda oldukça uygun olan bu vestiyer modellerini dekorasyon beölümü takipçileri arkadaşlar için sizlerle paylaşıyorum. 2011 ya da 2012 modeller şeklinde ayırt edilmediği için bu konuda bir fikrimiz yoktur. Sadece tartışılmaz tek konu bu vestiyer modelleri muhteşem. Eğer beğendiğiniz modeller varsa, bunu… Devamını Oku »

27 Tem 2011

İstikbal Mobilya Köln

İstikbal Mobilya Köln konu başlığını açıyoruz çünkü; eski konularımızdan olan istikbal köşe takımları sayfamıza çoğunlukla istikbal köln şubesi sorusu ile ilgili mesajlar bırakılıyor. Araştırma yaptık ve İstikbal Mobilya’nın Köln şubesi, adresi vb. hakkında bir bilgiye ulaşamadık. Köln’de yaşayan okurlarımız konu altındaki yorumlar bölümünden bildikleri bir adres varsa paylaşabilirler. Hazır istikbal demişken güzel bir köşe koltuk… Devamını Oku »

08 Tem 2011

Koyu Renk Mutfak Dolabı Modelleri

Koyu renkli mutfaklar günümüzde en çok büyük mutfaklarda tercih edilmekte. Büyük mutfaklarda koyu tonlar mutfağı zengin gösterir. Açık renkli mutfaklar genellikle dar ve küçük mutfaklarda çoğunlukla tercih edilir. Büyük mutfak sahipleri mutfaklarını ankastre ürünlerle donatırsa, ankastre ürünler mutfaklarını daha da zengin gösterecektir .Her yeni mutfak güzel bir mutfak anlamına gelmez önemli olan şık güzel tasarımlar yaratmaktır.… Devamını Oku »

04 Tem 2011

Pembe Ev Dekorasyonu

Uzun süredir dekorasyon konusunda içerik paylaşmamıştım. Bugün bir kaç adet pembe ev dekorasyonuna örnek resimler paylaşacağım. Örneklerde pembe yatak odası, salon, mutfak dekoru gibi farklı kombinler mevcuttur. Sizler de kendi yapmış olduğunuz dekorları iletişim sayfamızdan bizlere iletirseniz sitemizde yayınlayabiliriz.

24 Eki 2010

Mürdüm Rengi Duvar Boyası

Benim en sevdiğim renk: mürdüm eriği rengi… Dekorasyon hakkında onca yazı yazdım ama inanın ev boyaması konusunda olsun mobilya ve dekor aksesuarları olsun en klas renk mürdüm rengi oluyor. Abarttık ama işte bir kaç örnekle kanıtlayalım. tüm resimleri bugün eklemek istemiyorum. Zaman içerisinde sitemizin dekorasyon bölümüne salon modelleri eklenecektir.

04 Eki 2010

Mutfak Mermer Tezgah Modelleri

Mutfak tezgahları için genellikle mermer kullanılmaktadır. Aşağıdaki resimde örnek bir mutfak mermer tezgah sergilenmiştir.

03 Eki 2010

Gömme Dolap

Gömme dolapların genel amaçları yüklük dolapları vb. için kullanılmaktadır. Evin en gizli köşelerinde yada yatak odasında gömme dolaplar bulunur. Gömme Dolap Modelleri Evinizi dekora ederken istediğiniz özelliklerde ve renklerde gömme dolaplar yaptırabilirsiniz. Dar alanlar için tavsiye olarak sürgülü gömme dolapları öneririm.